Izvještaj sa turnira Lavići 67 i 68

Izvještaj sa turnira Lavići 67 i 68

U subotu, 28.09.2019. na TC Maksimir održan je 67. po redu turnir za djecu iz serije Lavići. Turnir je okupio 43 natjecatelja koji su odmjerili snage u 4 različite jakosne skupine.

Turnir 68. održan je 19.10.2019. isto na TC Maksimir a okupio je 52. natjecatelja koji su odmjerili snage u 3 različite jakosne skupine. Ovaj puta imali smo rekordan nastup od 30. natjecatelja u crvenoj grupi. Za vođenje turnira i dodjelu nagrada bila je zadužena peteročlana ekipa trenera:)

Rezultate pogledajte u nastavku, a fotografije s turnira možete pogledati u galeriji Lavići 67 i Lavići 68

 

Rezultati sa 67.turnira:

 

Crvena jakosna skupina

Zlatna skupina:
1. mjesto : Marko Štruklec
2. mjesto : Jakov Dujmić
3. mjesto : Jakov Štruklec
4. mjesto : Leon Dragičević
5. mjesto : Grga Penezić
6. mjesto : Tomo Uradin
7. mjesto : Eva Alković i Lucija Kurilić

 

Srebrna skupina :
1. mjesto : Eva Penezić
2. mjesto: Laura Bolanča
3. mjesto : Jan Horvat Muha
4. mjesto : Lora Horvat Muha
5. mjesto : Laura Smetko

 

Narančasta jakosna skupina

Zlatna skupina:
1. mjesto : Una Raf
2. mjesto : Lana Pilinger
3. mjesto : Eva Kutija
4. mjesto : Karla Skorin
5. mjesto: Lora Milković
6. mjesto: David Zalepugin
7. mjesto: Julija Hakenberg i Jakov Stepić

 

Srebrna skupina:
1. mjesto : Petar Garić
2. mjesto: Dominik Ivanović
3. mjesto : Una Oruč
4. mjesto : Buga Bušić
5. mjesto: Lana Hujić i Matija Sviben

 

Zelena – jakosna skupina

Zlatna skupina :
1. mjesto : Emanuel Pilinger
2. mjesto : Anamarija Rebić
3. mjesto : Korana Barišić
4. mjesto : Andrea Kolovrat
5. mjesto : Niko Popović
6. mjesto : Bruna Badrov

 

Srebrna skupina :
1. mjesto : Petar Skorin
2. mjesto : Ante Pavić
3. mjesto : Vanja Zalepugin
4. mjesto : Josip Ohnutek
5. mjesto: David Bilić

 

Zelena + jakosna skupina

1. mjesto : Hrvoje Pavlek
2. mjesto : Mia Fett
3. mjesto : Sven Filipović
4. mjesto : Lana Milković
5. mjesto : Petar Kovačević

 

Rezultati sa 68 turnira:

 

Crvena jakosna skupina:

 

Zlatna skupina:
1.mjesto: PENEZIĆ GRGA
2. mjesto:  DRAGIČEVIĆ LEON
3. mjesto: ŠTRUKLEC MARKO
4. mjesto: MAJIĆ GABRIELA
5-8 mjesto: PLAVČIĆ UMA, HORVAT MARKO,PROTEGA DAVID, HORVAT MUHA JAN

Srebrna skupina:
1. mjesto:  PAMUKOVIĆ GABRIEL
2. mjesto:  BUBLIĆ TOŠ KARLA
3-4 mjesto: ALKOVIĆ EVA, ŽALAC NIKA
5-8 mjesto: MUSTAPIĆ IVA, URADIN TOMO, HALILOVIĆ KAN , MARIĆ VIKTORIA

Brončana skupina:
1. mjesto: ŽILIĆ MARA
2. mjesto:  KOVAČEVIĆ MATEO
3-4 mjesto: RIMAC TENA,ŠIMEK BENEDIKT
5-8 mjesto: PENEZIĆ EVA, KURLIĆ LUCIJA, HORVAT MUHA LORA, KATINIĆ NIKO

Zelena skupina:
1. mjesto:  KOVAČEVIĆ IVAN
2. mjesto: OREČIĆ DAVID
3-4 mjesto: KAVEČIĆ MARTA, RIMAC KATE
5-6 mjesto: KREŠIĆ LUKA, MUDRINIĆ ELENA

 

Narančasta – jakosna skupina:

 

Zlatna skupina:
1. mjesto:  STEPIĆ JAKOV
2. mjesto:  PAMUKOVIĆ MIHAEL
3. mjesto:  ZALEPUGIN DAVID
4. mjesto: SLAPAR SANDRA
5-6 mjesto: BUŠIĆ BUGA, ARAS PETAR

Srebrna skupina:
1. mjesto: MILKOVIĆ LORA
2. mjesto:  PLAVČIĆ JAKOV
3. mjesto:  HUIĆ LANA
4-6 mjesto: SVIBEN MATIJA, ZELENIKA MATEJ, TARA SLAPAR

 

Narančasta + jakosna skupina:

 

Zlatna skupina:
1. mjesto:  JERKOVIĆ LUKA
2. mjesto:  KUTIJA EVA
3. mjesto:  RAF UNA
4. mjesto:  IVANOVIĆ DOMINIK
5-6 mjesto: GARIĆ PETAR, MUTAK MIA

Srebrna skupina:
1. mjesto:  ŠTRKLEC JAKOV
2. mjesto:  LULIĆ PAULA
3-4. mjesto: ORUČ UNA, HAKENBERG JULIJA

 

 

No Comments

Post A Comment